Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019

ΤΩΡΑ: Απίστευτα διαιτητικά ΑΙΣΧΗ στον Βόλο (ημίχρονο 0-0)

ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΙΣΧΗ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ. Ο Αυγενάκης ΚΟΙΜΑΤΑΙ;;;;; Ο διαιτητής έχει μπει για να κόψει βαθμούς στον θρύλο που αγωνίζεται με το..τοπικό ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ του ΠΑΟΚ! Αποκορύφωμα της διαιτητικής πρωτοφανούς ΣΦΑΓΗΣ το πεντακάθαρο γκολ του Σουντανι που ακυρώθηκε ως οφσάιντ παρότι το... «είδαν» και στο ΒΑΡ και δεν δόθηκε ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΔΙΠΛΟ ΠΕΝΑΛΤΙ στις καθυστερήσεις του πρώτου μερουσ! Δηλωμένος ως...διερμηνέας ο δήμαρχος Βόλου Μπεος.

Πεντακάθαρο γκολ του Σουντανί ακυρώθηκε ως οφσάιντ στο 17' με το αγαπημένο παιδί της εξυγίανσης, Άγγελο Ευαγγέλου (VAR) να μην καλεί καν τον Φωτιά να δει την φάση στην οποία φαίνεται ξεκάθαρα ότι ο επιθετικός του Ολυμπιακού καλύπτεται από τους αμυντικούς του Βόλου. Επίσης αποβλήθηκε αναίτια ο Κώστας Καραπαπας επειδή τόλμησε να διαμαρτυρηθεί για τα αίσχη και ο ψευτόμαγκας Αχιλλέας Μπέκος ο οποίος είχε δηλωθεί στον αγώνα...ως...διερμηνέας!!! Στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους δεν δόθηκε ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΠΕΝΑΛΤΙ υπερ του Θρύλου παρότι πάλι ο διαιτητής συμβουλεύτηκε το ΒΑΡ!!!! Σκορ ημιχρόνου 0-0