Τετάρτη 27 Φεβρουαρίου 2019

ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ! ΠΕΡΑΣΕ Ο ΜΠΑΟΚ ΜΕ ΜΟΥΦΑ ΓΚΟΛ, ΠΕΝΑΛΤΙ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΕΣ!

ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ! Απίστευτο σόου της «εξυγίανσης» του... «δικού μας ανθρώπου» Γραμμενου (όπως είχε πει ο Ιβαν!). Και το δεν έγινε για να περάσει ο ΜΠΑΟΚ τον αξιόμαχο Πανιώνιος; Στο σκορ 1-1 ο ΜΠΑΟΚ έβαλε γκολ στο 82' με φάση που θα έπρεπε να έχει σταματήσει. Το ματς πήγε παράταση! Σε αυτή ο Πανιώνιος ισοφάρισε σε 2-2. Ο ΜΠΑΟΚ μόνο με...θαύμα μπορούσε να περάσει. Κι έτσι έγινε. Η ευνοημένη από Κυβέρνηση ΤΣΙΠΡΑ και ΕΠΟ ομάδα της Θεσσαλονίκης, με το σκορ στο 3-2 στο 118' (σκορ δηλαδή που την άφηνε έξω), πήρε ΠΕΝΑΛΤΙ και ΑΠΟΒΟΛΗ του Μανθατη του Πανιωνιου κι έτσι έκανε το 4-2. Επίσης ο Γιαννούλης του ΜΠΑΟΚ έπρεπε να αποβληθεί στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου!
Επιπλέον το τρίτο γκολ του ΠΑΟΚ και πιο συγκεκριμένα του Άκπομ προέρχεται από καθαρό επιθετικό φάουλ. Η απόλυτη ντροπή για το ελληνικό ποδόσφαιρο παίχτηκε σήμερα στην Τούμπα.
Παράλληλα δόθηκαν 11 κίτρινες κάρτες εις βάρος των παιχτών του Πανιώνιου και μια αποβολή στον Μανθάτη στο 118'.