Κυριακή 13 Σεπτεμβρίου 2015

Από ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ πέρασε ο ΠΑΣ στο ΟΑΚΑ με την Κούλα και έχασε αφού τελείωσε το ματς με 9 παίχτες!

ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΙ ΟΝΥΔΟΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ!!!
Τα πρώτα μηνύματα της... περιβόητης «κάθαρσης», που επικαλούνταν εκεί στην... Κούλα τα λάβαμε στο σημερινό παιχνίδι του ΟΑΚΑ, όπου η νεοφώτιστη ΑΕΚ χρειάστηκε και με το παραπάνω τη βοήθεια της διαιτησίας για να νικήσει με 3-1 τον ΠΑΣ Γιάννινα.
Ο ρέφερι της αναμέτρησης Σταύρος Μάνταλος, τις στιγμές, όπου οι... νεοφώτιστοι έδειχναν να βρίσκονται σε κατάσταση... πανικού, αποφάσισε να πάρει την κατάσταση στα χέρια του και με τις προκλητικές του αποφάσεις να πάρει τους γηπεδούχους από το χέρι και να τους οδηγήσει στη νίκη με 3-1.
Και τι δεν έκανε ο εν λόγω ρέφερι! Αρχικά έδωσε ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΠΕΝΛΑΤΙ στην Αεκ για να ισοφαρίσει και μετέπειτα άφησε την ομάδα των Ιωαννίνων με 9 παίκτες(!!!) δείχνοντας υπέρμετρη αυστηρότητα στους παίκτες του Γιάννη Πετράκη, αφού απέβαλλε με ιδιαίτερη ευκολία τους Μιχαήλ (74’) και Τζημόπουλο (81’) μην επιτρέποντας στους φιλοξενούμενους να διεκδικήσουν κάτι καλό στα τελευταία λεπτά και με το σκορ να βρίσκεται ήδη στα ρευστά επίπεδα του 2-1...
Αυτή είναι η... κάθαρση, που ονειρεύεστε;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Υπενθυμίζουμε ότι χθες ο Ολυμπιακός υπέστει μέσα μάλιστα στο Καραϊσκάκης διαιτητική σφαγή αφού δόθηκε μούφα πέναλτι στον Πλατανιά (μόλις στο 1 λεπτό) ενώ ακυρώθηκε ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ γκολ του Καμπιάσο...