Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου 2022

Τον Ολυμπιακό θα τον σέβεστε! Αποχώρησαν οι ερυθρόλευκοι μετά την σφαγή στο ''Ελ Πάσο''!

Τον Ολυμπιακό θα τον σέβεστε! Οι ερυθρόλευκοι αποχώρησαν μετά την σφαγή που έγινε στο πρώτο ημίχρονο στον αγώνα Καλλιθέα-Ολυμπιακός β' στο ''Ελ. Πάσο''.

Ο διαιτητής Παπακωνσταντίνου με τους βοηθούς Ψύλλο και Γάκο έκαναν επική σφαγή εις βάρος των ερυθρόλευκων, καθώς μέτρησαν καθαρό γκολ οφσάιντ της Καλλιθέας και στην συνέχεια ακύρωσαν γκολ του Ολυμπιακού β' για χέρι του Βοΐλη, κάτι που δεν υπάρχει σε καμία περίπτωση.

Οι ερυθρόλευκοι μετά την σφαγή του πρώτου ημιχρόνου αποφάσισαν να μην βγουν στο δεύτερο ημίχρονο και αποχώρησαν ως ένδειξη διαμαρτυρίας.

Με τον ρέφερι να περιμένει για πέντε λεπτά, μήπως και γυρίσουν οι παίκτες των Πειραιωτών, κάτι που δεν συνέβη και στις 16:43 έκλεισε το φύλλο αγώνα.